A A A

Tablety myPhone wkrótce na rynku

8 czerwca 2012, 12:52
Tablety myPhone wkrótce na rynku

Spółka myPhone, znana z produkcji budżetowych modeli telefonów komórkowych, zapowiedziała, że wprowadzi do swojej oferty tablety. Urządzenia pojawią się na rynku pod nową marką myTAB.

Tablety myTAB charakteryzować mają się niezwykle korzystnym stosunkiem ceny do jakości i funkcjonalności. Urządzenia wyróżniać się będą również designem: elegancka, smukła obudowa większości modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości - zapewnia producent.

Tablety bazować mają na systemie Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, posiadać mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie. Ceny tabletów ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto