A A A

Tanie gry i filmy w Biedronce

25 czerwca 2014, 16:50
Za sprawą wspólnej akcji CDP.pl i sklepów Biedronka, od czwartku pojawi się w sklepach w całej Polsce ponad 200 tytułów filmów i gier. W ofercie m.in. Wiedźmin - Edycja rozszerzona za 14.99 zł
Tanie gry i filmy w Biedronce

Filmasz rozpocznie się już jutro w czwartek, 26 czerwca! We wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się specjalna oferta obejmująca filmy DVD w cenie 9,99 zł oraz gry PC w cenie 14,99 zł.

W promocyjnych cenach można będzie kupić m.in. kultową animację Król Lew, nagrodzone Oskarami animacje Merida Waleczna i Zaplątani, czarną komedię Tima Burtona Frankenweenie oraz wiele innych tytułów. W ofercie znajdzie się również wybór najlepszych symulatorów i gier z serii Lego*.

„Po wielkim sukcesie zimowego Giermaszu, wracamy do sieci sklepów Biedronka - tym razem z Filmaszem. Wszystkie nasze dotychczasowe promocje cieszyły się ogromną popularnością, a zimowa akcja w sklepach Biedronka pokazała nam, że możemy dotrzeć do tysięcy nowych użytkowników z ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertą. Podczas Filmaszu królować będą przede wszystkim tytuły filmowe, ale nie zabraknie również gier w" - powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl.

Filmasz będzie trwać od 26 czerwca do wyczerpania zapasów.

Link z informacją o dostępnych filmach i grach


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto