A A A

Telewizja na żywo w telefonie lub tablecie

13 maja 2014, 08:30
PT115m to miniaturowych rozmiarów tuner, który zapewnia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na ekranie większości popularnych urządzeń mobilnych: tabletów lub smartfonów z systemem Android i wyposażonych w złącze microUSB oraz obsługę standardu USB OTG.
Telewizja na żywo w telefonie lub tablecie

Urządzenie wyposażone jest w antenę, która umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu. Miniaturowych rozmiarów tuner PT115m podłącza się do portu USB urządzenia przenośnego. Z marketu Google PLAY instalujemy bezpłatne oprogramowanie PAD TV, po czym rozpoczynamy automatyczne skanowanie kanałów. Po zakończeniu, możemy cieszyć się dostępnymi programami telewizyjnymi wszędzie tam, gdzie sięga zasięg DVB-T.

Elegancki i kompaktowy design, miniaturowy rozmiar, w pełni intuicyjna obsługa oraz wysoka czułość dołączanej anteny sprawiają, że z PT115m można korzystać w dowolnym miejscu, zarówno w domu, jak i na otwartej przestrzeni. Jedynym software'owym wymaganiem jest aktualizacja tabletu i telefonu z Androidem do wersji systemu 4.0 lub nowszej. Produkt nie wymaga połączenia internetowego ani też dodatkowego zasilania.

PT115m działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na nagrywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego. Ponadto oferuje elektroniczny przewodnik po kanałach EPG, dzięki czemu w ławy i przejrzysty sposób można sprawdzić program TV z poziomu aplikacji mobilnej. Aplikacja Pad TV pozwala na utworzenie listy ulubionych programów, zwiększając komfort obsługi. Pod nazwą każdego kanału znaleźć można informację o bieżącej audycji oraz następnej.

Aby płynnie odtwarzać kanały w jakości HD tuner musi być podłączony do urządzenia z procesorem Cortex o taktowaniu min. 1,2 GHz (np. Cortex A8). Telefon lub smartfon musi także posiadać co najmniej 512 MB pamięci RAM. PT115m odtwarza wideo w formacie MPEG-II Main Profile @ Main Level oraz MPEG-4 (H.264).

Cena detaliczna Geniatech PT115m wynosi 100 PLN. Produkt jest objęty 12-miesięczną gwarancją producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto