A A A

Telewizor o 2-metrowej przekątnej

29 marca 2012, 11:52
Telewizor o 2-metrowej przekątnej

Na polski rynek trafia 80-calowy model Sharp AQUOS Full LED LE645E. Powierzchnia ekranu tego modelu dwukrotnie przewyższa powierzchnię ekranu telewizora 55-calowego.

Sharp AQUOS Full LED LE645E - to pierwszy telewizor o ponad 2 metrowej przekątnej ekranu, który trafia do sprzedaży na rynku europejskim i jednocześnie w Polsce. To, co wyróżnia model Sharp LE645E, to fakt, iż jest to telewizor o pełnym podświetleniu LED. Dzięki spełnianiu norm, odbiorniki otrzymały etykietę energetyczną A++. To wyjątkowe osiągnięcie przy tak olbrzymim ekranie.

80-calowy Sharp AQUOS Full LED LC-80LE645E to model o pełnym podświetleniu LED oraz pełnej rozdzielczości HD. 100 Hz panel telewizora wykonano w technologii UV2A oraz wyposażono w funkcję Fine Motion. Dzięki tym rozwiązaniom ulepszona została jakość i płynność obrazu.

Model LE645E wyposażono w potrójny tuner HD, funkcję nagrywania Time Shift+, oraz Media Player, odtwarzacz zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej.

Telewizor umożliwia dostęp do internetu poprzez AQUOS Net+ - otwartą przeglądarkę internetową.

Data wprowadzenia na rynek w Polsce: Marzec 2012

Cena: Sharp AQUOS Full LED LC-80LE645E - 27 000 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto