A A A

Thrustmaster z nową serią headsetów dla graczy

28 czerwca 2014, 10:00
Firma Thrustmaster – producent akcesoriów gamingowych – wprowadziła do oferty nową serię przewodowych słuchawek przeznaczonych dla graczy.
Thrustmaster z nową serią headsetów dla graczy

Serię nowych headsetów Thrustmaster dostępną na polskim rynku tworzą trzy modele: Y-250X kompatybilne z Xbox360, Y-250P dla grających na PC oraz PS3, a także uniwersalne Y-250CPX, które są przeznaczone dla użytkowników PC, Xbox360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4 (wszystkie modele posiadają licencje producentów platform gamingowych). Są to słuchawki przewodowe wyposażone w 5,2-metrowy kabel, mikrofon jest regulowany i odpinany - można go łatwo odłączyć by nie przeszkadzał kiedy użytkownik nie ma potrzeby korzystania z niego. Jest to mikrofon kierunkowy, co docenią pozostali gracze z drużyny - nie zbiera dźwięków tła, a jedynie komendy użytkownika.

Dla wszystkich osób korzystających ze słuchawek bardzo ważne są wrażenia dźwiękowe, dlatego headsety Thrustmaster mają to, czego nie oferuje wielu innych producentów: pasmo przenoszenia wynosi już od 10 Hz do 25 kHz. To oznacza istotne wzmocnienie basów, co ma znaczenie w przypadku gier, w których występują mocne elementy dźwiękowe, jak wybuchy, ryk silników czy odgłosy nadlatujących helikopterów. Wyposażenie słuchawek w wysokiej jakości poduszki blokuje przedostawanie się dźwięków z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może skupić się wyłącznie na zabawie.

Ponadto nowe słuchawki Thrustmster są w pełni regulowane i tym samym łatwo je dopasować do rozmiaru i kształtu głowy. Poduszki są miękkie, dzięki czemu nie uwierają gracza podczas długotrwałego noszenia, a waga słuchawek wynosząca 348 g sprawia, że nawet wielogodzinne korzystanie z nich nie powoduje dyskomfortu.

Na kablu znajduje się wielofunkcyjny kontroler pozwalający regulować niezależnie od siebie poziom dźwięku gry i głosów. Do słuchawek można podłączyć inne źródła obrazu i dźwięku, jak odtwarzacz MP3, smartfon, tablet.

Dostępność, gwarancja, cena

Nowe słuchawki Thrustmaster są dostępne w sklepach komputerowych tradycyjnych i internetowych współpracujących z dystrybutorem Veracomp. Gwarancja na urządzenia wynosi 24 miesiące. Ceny SRP brutto:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Łotr
28 czerwca 2014, 17:30
od 236 zł
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto