A A A

Toshiba Satellite P i L - wiosennie odświeżone i wzmocnione

23 marca 2012, 08:13
Toshiba Satellite P i L - wiosennie odświeżone i wzmocnione

Zaprezentowana w Bonn przez firmę Toshiba Europe GmbH nowa seria laptopów Satellite P pozwala cieszyć się wysoką rozdzielczością dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych procesorów oraz kart graficznych. Umożliwiło to zaoferowanie użytkownikom doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Po raz pierwszy w tej serii Toshiba wykorzystała technologię 3D bez okularów. Laptopy będą dostępne w dwóch wzorach obudów.

Odbiorcami nowych propozycji firmy Toshiba mają być użytkownicy szukający wydajnych laptopów o zaawansowanej grafice. Będą oni mogli korzystać z wysokiej jakości i rozdzielczości aplikacji multimedialnych lub prostych w obsłudze rozwiązań wielozadaniowych. Laptopy Satellite serii P będą dostępne z matrycami o przekątnej od 15,6 cali (modele P850/P855) do 17,3 cali (modele P870/P875). Satellite P855 pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazów dwu- i trójwymiarowych. Nowa linia pojawi się w Europie w drugim kwartale 2012 roku.

W wiosennej ofercie Toshiby znalazły się również modele z serii Satellite L, przeznaczone zarówno do obsługi multimediów, jak i wymagających, zaawansowanych zadań przetwarzania danych. Laptopy dostępne są w trzech rozmiarach matryc.

Model L830 o przekątnej 13,3 cali adresowany jest do użytkowników szukających lekkich, lecz wydajnych rozwiązań przenośnych. 15,6-calowy L850 to wszechstronne urządzenie oferujące doskonały balans pomiędzy wymiarami wyświetlacza, wagą i mobilnością, a jednocześnie gwarantujące optymalne warunki do pracy i rozrywki. Z kolei model L870 powinien zainteresować wszystkich, którzy potrzebują dużego 17,3-calowego, szerokoekranowego wyświetlacza.

Obudowy nowych laptopów serii L występują w atrakcyjnych, matowych lub błyszczących kolorach. Modele L855/L855D i L875/L875D pokryte są wysokiej jakości szczotkowanym aluminium. Na rynku europejskim laptopy z tej serii będą dostępne w drugim kwartale 2012 roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto