A A A

Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE - wytrzymałe kamery

21 listopada 2013, 14:45
Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE  - wytrzymałe kamery

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, po debiucie kamery Xtreme Remote wzbogaca serię o dwa kolejne modele kamer sportowych Xtreme Touch oraz Xtreme LE.

Producent zapewnia, że dzięki wytrzymałym obudowom wszystkie kamery z tej serii są w stanie pracować w ekstremalnych warunkach, w pełnym słońcu, śniegu, błocie a nawet do 10 metrów pod wodą. Młodsze rodzeństwo Xtreme Remote daje możliwość nagrywania filmów w jakości HD oraz VGA. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów montażowych dołączonych w zestawie kamery możemy zamocować niemal na każdej powierzchni.

Tracer Xtreme Touch to poręczna kamera, wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran, co umożliwia precyzyjne kadrowanie oraz przeglądanie materiału filmowego w plenerze. Kamera może także służyć jako w pełni funkcjonalny aparat fotograficzny z opcją zapisu zdjęć w rozdzielczości do 5 Mpix. Xtreme Touch nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280x720 punktów) 30fps oraz VGA (640x480 punktów) 60fps, co daje możliwość późniejszego montażu materiału z efektem slow motion. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi można także nagrywać filmy z dźwiękiem. Bogaty zestaw akcesoriów pozwala na bezproblemowy montaż gdziekolwiek zajdzie potrzeba (motor, quad, rower, kask, kite, itp.).

Kompaktowa kamera Xtreme LE to podstawowy model w ofercie kamer sportowych marki Tracer. Jest tym samym najmniejszą i zarazem najlżejszą konstrukcją tego typu w portfolio producenta. Sensor kamery zapisuje zdjęcia w rozdzielczości do 5 Mpix oraz nagrywa filmy w jakości HD 720 (1280x720 punktów) oraz VGA (640x480 punktów). Wbudowany mikrofon pozwala zarejestrować każdy dźwięk w wysokiej jakości. Wytrzymała i wodoodporna obudowa zabezpiecza kamerę przed wstrząsami, upadkiem czy zalaniem, a nawet umożliwia nurkowanie do 10 metrów pod wodą. Producent wyposażył urządzenie w kilka elementów montażowych, pozwalających na zainstalowanie kamery na wielu różnych powierzchniach.

Wszystkie kamery serii Tracer Xtreme są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto:

- Tracer Xtreme Touch - 238 zł

- Tracer Xtreme LE - 189 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
danielhuang
23 marca 2015, 07:46
Istnieje wiele kamera sportowa, sj4000 jest jednym z nich, to dlaczego nie napisać o drugiej kamery akcji, jak Blackview DV800B który jest 2.7k aparat?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto