A A A

Trzy ekonomiczne myszy od Microsoftu

15 października 2010, 13:44
Trzy ekonomiczne myszy od Microsoftu

Optical Mouse 200, Ready Mouse oraz Wireless Mouse 1000 – to nowe gryzonie firmy Microsoft, które mają zawojować rynek ekonomicznych myszek.

Microsoft Optical Mouse 200

To jeden z najtańszych na rynku modeli myszek komputerowych, oferujących jednocześnie aż dwuletnią gwarancję. OM200 jest doskonałym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z komputerem. Dzięki pełnowymiarowej symetrycznej obudowie myszka będzie bardzo wygodna zarówno dla prawo- jak i leworęcznych użytkowników. OM200 działa w niezawodnej technologii optycznej, z komputerem komunikuje się za poprzez kabel USB. Cena myszki – 29 zł.

Microsoft Ready Mouse

Pełnowymiarowa myszka dzięki wysokiej jakości wykonania i ergonomicznemu kształtowi sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Symetryczna obudowa sprawia, że myszką mogą posługiwać się osoby prawo- i leworęczne. Podobnie jak OP200, jest myszką przewodową, wykorzystującą technologię optyczną. Ready Mouse jest objęta dwuletnią gwarancją i dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 49 zł.

Wireless Mouse 1000

WM1000 to idealne rozwiązanie dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy preferują sprzęt bezprzewodowy. Mysz doskonale pasuje zarówno do prawej jak i lewej dłoni. Wireless Mouse może pracować nawet do ośmiu miesięcy na jednej baterii, a dioda led poinformuje o konieczności jej wymiany. Gryzoń objęty jest dwuletnią gwarancją i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł.

Wszystkie myszki współpracują z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7®, Windows Vista®, Windows XP® oraz Mac OS X v.10.4–10.6.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto