A A A

Twitch banuje Amazona za goliznę

21 grudnia 2021, 11:00
Należący do Amazona kanał został wyłączony z powodu zachowania prezenterki.
Twitch banuje Amazona za goliznę

Niefortunny żart powodem blokady

Należący do Amazona serwis Twitch zablokował hiszpańskojęzyczny kanał serwisu Prime Video. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ten ostatni również jest własnością Amazona.

Kanał Prime Video został zablokowany 19 grudnia po tym, gdy prezenterka Henar Alvarez częściowo obnażyła się w przekazie na żywo podczas talk-show „Esto es un Late". Pod koniec programu kobieta podciągnęła bluzkę i powiedziała „Niedługo zostaniemy zbanowani", co miało być żartobliwym zakończeniem długiej transmisji.

Twitch to platforma służąca do strumieniowych transmisji wideo – głównie gier i rozgrywek e-sportu. W 2014 roku serwis został kupony przez Amazona za prawie 1 mld dolarów. Prime Video to serwis z filmami i serialami online.

Na Twitchu obowiązują ostre reguły dotyczące nagości lub seksualności. W wytycznych platformy można przeczytać: „Osoby, które przedstawiają się jako kobiety, prosimy o zakrycie sutków. Nie zezwalamy na obnażanie okolic biustu". Serwis zabrania również zbliżeń kamery na „(zakryte) piersi, pośladki lub okolice miednicy".

fot. STS_Studio – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto