A A A

Twórz DVD z EZMakerem

26 października 2015, 07:20
Od kilku lat wielu z nas stara się scyfryzować swoje wspomnienia. Odtwarzacze kaset video są coraz rzadziej spotykane, a same taśmy z czasem zaczynają się niszczyć. Na szczęście, nie musimy wydawać już kroci na przegranie filmów w specjalnych punktach – często wystarczy jedno urządzenie, którego możemy użyć w domu.
Twórz DVD z EZMakerem

AverMedia DVD EZMaker Gold to rozwiązanie dla osób, które przymierzają się do nagrania swoich płyt DVD w czasie rzeczywistym. Dzięki interfejsowi PCI, EZMaker możemy podłączyć zarówno do komputera jak i odtwarzaczy video. Obraz zapisuje się na dysku twardym lub innym nośniku danych.

Urządzenie nie tylko pozwala przechwytywać i nagrywać obraz, ale również edytować go. Do wyboru mamy aż 150 różnych efektów specjalnych, ponadto film urozmaicić możemy specjalnymi stylami audio i możliwością dobrania wyglądu tytułów. Urządzenie zostało wyposażone również w funkcję autoryzacji DVD, która przyda się szczególnie osobom, pragnącym dzielić się swoimi filmami z większą rzeszą odbiorców.

Produkt jest dostępny na rynku w cenie ok. 130 zł.

Najważniejsze cechy:

- Digitalizuje filmy z nośników analogowych na płyty DVD lub VCD

- Funkcja redukcji szumów

- Przyjazny interfejs

- Wsparcie dla wszystkich formatów DVD i CD

- Wsparcie dla Windows Vista

- Wsparcie dla MPEG- 1/2/4


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto