A A A

UPC wymienia dekodery SD na HD

14 września 2015, 12:50
Klienci UPC Polska, którzy korzystają z dekoderów SD, mogą je teraz bezpłatnie wymienić na nowoczesne dekodery HD.
UPC wymienia dekodery SD na HD

Zastępowanie technologii SD przez HD i rezygnacja z nadawania tych samych kanałów w dwóch różnych rozdzielczościach to trend, za którym podążają niemal wszyscy nadawcy i dostawcy usługi telewizyjnej. Standard HD to lepszy obraz i dźwięk oglądanych programów, to nowoczesna telewizja, dostarczająca maksymalnych wrażeń.

Jak twierdzi UPC, wymiana jest związana z unowocześnianiem oferty UPC i dostosowaniem jej do najwyższych standardów. Dzięki niej będzie można oglądać kanały, które są lub będą nadawane wyłącznie w jakości HD. Dotyczy to m.in. takich kanałów jak TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat News czy TVN24.

Akcja wymiany potrwa przez kilka najbliższych tygodni. Klienci zostali już poinformowani o możliwości wymiany dekodera. Na dedykowanym kanale 98 dostępna jest plansza z komunikatem "Wymień swój obecny dekoder na lepszy dekoder HD i oglądaj telewizję w najlepszej jakości. Aby bezpłatnie wymienić dekoder zadzwoń 813 813 813."

Każdy klient może indywidualnie umówić datę wymiany - nowy dekoder zostanie mu bezpłatnie dostarczony do domu i zainstalowany.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto