A A A

Ubezpiecz się przez komórkę

22 lipca 2008, 11:40
Ubezpiecz się przez komórkę

Klienci sieci Orange mogą za pośrednictwem telefonu dokonać zakupu ubezpieczenia turystycznego. Obejmuje ono koszty leczenia za granicą, usługi assistance i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
Ubezpieczenie, które obowiązuje we wszystkich krajach poza Polską (oraz krajem zamieszkania), można wykupić na okres trzech – opłata 18,3 zł – lub pięciu dni – opłata 30,5 zł. W tym celu wystarczy wysłać SMS pod wskazany przez operatora numer, a ubezpieczenie zacznie obowiązywać od północy dnia następnego. Orange opłaci składkę swojego klienta w towarzystwie ubezpieczeniowym Generali, a koszty zostaną doliczone do rachunku telefonicznego.

Ubezpieczenie można wykupić lub przedłużyć, będąc za granicą – wówczas do kosztów SMS-a należy doliczyć opłatę roamingową – 1,5 zł.

Źródło: Orange, Gazeta Prawna


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto