A A A

Ubisoft i Nvidia łączą siły

5 czerwca 2014, 14:20
Ubisoft oraz NVIDIA poinformowały dziś o rozpoczęciu następnego rozdziału strategicznej współpracy nad grami komputerowymi, w tym Assassin's Creed Unity, Far Cry 4, The Crew oraz Tom Clancy's The Division.
Ubisoft i Nvidia łączą siły

Zespół GameWorks firmy NVIDIA nawiązał ścisłą współpracę ze studiami programistycznymi Ubisoft, dostarczając wiedzę umożliwiającą wdrożenie najnowszych technologii i najnowocześniejszych rozwiązań graficznych, dzięki którym gry staną się jeszcze bardziej realistyczne i jeszcze skuteczniej wciągną graczy w swój świat. Do technik GameWorks firmy NVIDIA należą m.in. antyaliasing TXAA, który pozwala na osiągnięcie animacji o jakości filmowej, technika miękkich cieni, cieniowanie HBAO+ (horizon-based ambient occlusion), zaawansowana teselacja DirectX 11 czy NVIDIA PhysX.

„Dzięki współpracy z firmą NVIDIA możemy zwiększyć przyjemność z rozgrywki wszystkim graczom komputerowym", powiedział Tony Key, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Ubisoft. „Cieszymy się z kontynuacji współpracy z firmą NVIDIA przy produkcji naszych największych nadchodzących tytułów."

Niniejsza informacja jest wynikiem udanej współpracy między firmami Ubisoft i NVIDIA, która wzbogaciła graficznie takie gry jak Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Assassin's Creed IV Black Flag oraz Watch Dogs.

„Cieszymy się z kontynuacji naszej długoterminowej współpracy z firmą Ubisoft, w ramach której możemy uatrakcyjnić gry tego studia naszymi najnowszymi technologiami", powiedział Tony Tamasi, wiceprezes ds. treści i technologii w firmie NVIDIA. „Techniki zawarte w GameWorks pozwoliły nam wprowadzić unikatowe, nowoczesne rozwiązania do rozgrywki oraz oprawy graficznej, dzięki czemu te doskonałe gry studia Ubisoft stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Nie mogę się doczekać, kiedy w nie zagram."


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto