A A A

Ubisoft otworzy polskie biuro

21 sierpnia 2008, 12:55
Ubisoft otworzy polskie biuro

Jeden z największych producentów i wydawców gier komputerowych i wideo – Ubisoft – zdecydował o otworzeniu polskiego oddziału firmy. Zawiodą się jednak zdolni polscy programiści i graficy, którzy mieli nadzieję na zatrudnienie w charakterze twórcy gier. Przedstawicielstwo, z siedzibą w Warszawie, zajmie się przede wszystkim interesami Ubisoftu w Polsce oraz Europie Wschodniej, firma nie wspomina niestety o stworzeniu studia developerskiego.

– Nasz cel to zaznaczenie obecności na ważnych dla nas rynkach oraz pozostanie w bliskim kontakcie z konsumentami. Rynki wschodnioeuropejskie mają ogromny potencjał i mogą stać się kluczowe dla rynku gier wideo. Ogromna część tego potencjału znajduje się w Polsce, w której liczba użytkowników konsoli szybko rośnie – skomentował decyzję Alain Corre, szef Ubisoft dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ubisoft w ostatnim czasie wydał takie hity, jak Assassin's Creed i gry z serii Tom Clancy's, a wśród nadchodzących tytułów tej firmy najciekawiej zapowiadają się Brothers in Arms: Hell's Highway, Far Cry 2 i Prince of Persia.

Źródło: GC


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto