A A A

Ultimate Ears - nowa marka bezprzewodowych głośników w Polsce

20 września 2017, 10:20
Ultimate Ears, marka bezprzewodowych głośników Bluetooth, trafia do sprzedaży w Polsce.
Ultimate Ears - nowa marka bezprzewodowych głośników w Polsce

Ultimate Ears są prawdziwie wodoszczelne. Spełniają normę IPX7, co w praktyce oznacza, że można je zanurzyć na 30 minut, nawet do 1 metra pod wodą. Są również odporne na zewnętrzne zanieczyszczenia. Dzięki specjalnej konstrukcji nie dostaną się do wnętrza głośników. Dodatkowo nie trzeba obchodzić się z nimi jak z jajkiem - wytrzymają upadek nawet z wysokości 1,5 m.

Głośniki -  w zależności od modelu - mają wbudowany akumulator pozwala na słuchanie muzyki od 10 nawet do 20 godzin.

Funkcja PartyUp! pozwala łączyć głośniki w jeden wielki system z poziomu aplikacji dostępnej na urządzenia iOS i Android. Zasięg Bluetooth wynosi aż 30m. W ten sposób można połączyć ze sobą od 2 do 150 i więcej głośników. Cała operacja zajmie kilka sekund. Modele WONDERBOOM możesz z kolei łączyć w pary bez uruchamiania aplikacji. Wystarczy przyciśnięcie 2 przycisków, kilka sekund parowania i gotowe.

Ceny i dostępność:

Trzy modele głośników Ultimate Ears, dostępnych w szerokiej gamie kolorów, kupisz w sklepach sieci Media Markt, Saturn i RTV Euro AGD . Model WONDERBOOM kosztuje 399 zł, BOOM2 599 zł, a największy MEGABOOM 999 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto