A A A

Urządzenia Razera w edycji Star Wars Stormtrooper

6 maja 2019, 14:30
Firma Razer wprowadza na rynek specjalny komplet urządzeń peryferyjnych, których wygląd zainspirowali imperialni szturmowcy ze świata Gwiezdnych Wojen.
Urządzenia Razera w edycji Star Wars Stormtrooper

Linia produktów Razer Stormtrooper Edition:

Razer BlackWidow Lite (cicha klawiatura mechaniczna) - Stormtrooper Edition

€ 109.99

BlackWidow Lite wyposażono w gamingowe, mechaniczne przełączniki Razer Orange, o cichej charakterystyce pracy. Dzięki dołączonym podkładkom typu O-ring oraz indywidualnie podświetlanym (na biało) przyciskom, klawiaturę można dostosować do własnych preferencji. Górną pokrywę klawiatury w edycji Stormtrooper ozdobiono grafiką inspirowaną szturmowcami, zaś na klawiszu Esc umieszczono symbol Imperium. Całość uzupełnia biało-czarny kabel w oplocie.

Razer Atheris (myszka bezprzewodowa) - Stormtrooper Edition

€ 69.99

Razer Atheris to niewielka mysz bezprzewodowa, wyróżniająca się stabilnością sygnału oraz możliwością ciągłej pracy do 300 godzin za pośrednictwem łączności bezprzewodowej 2,4 GHz lub Bluetooth. Nowa edycja Stormtrooper to staranne połączenie kultowego hełmu szturmowca i ergonomicznego kształtu myszki Atheris.

Goliathus Extended (podkładka pod mysz) - Stormtrooper Edition

€ 39.99

Goliathus - najlepiej sprzedająca się miękka podkładka Razera dla graczy - zapewnia szybkość i precyzję dzięki gładkiemu i gęstemu splotowi włókien zoptymalizowanemu pod kątem wszystkich ustawień czułości i typów sensorów myszek. Przenośna podkładka została wyposażona także w antypoślizgowy gumowy spód. Na powierzchni edycji Stormtrooper znalazła się grafika przedstawiająca grupę szturmowców.

Dostępność

Nowa kolekcja Razer Stormtrooper Edition jest dostępna od 3 maja 2019 w sklepie producenta i u wybranych sprzedawców w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto