A A A

Video-Grabber URZ0192

3 września 2012, 12:05
Video-Grabber URZ0192

Marka Cabletech wprowadziła do oferty Video-Grabber URZ0192. Pozwala on na zgrywanie obrazu i dźwięku z urządzeń analogowych oraz cyfrowych.

Producent zapewnia, że produkt ten będzie idealny dla osób, które zamieniły magnetowid na odtwarzacz DVD, a pozostałością po tym zapomnianym już urządzeniu są stosy kaset video.

Video-Grabber Cabletech w prosty sposób umożliwia zgranie ich zawartości na dysk komputera. Jeśli dane ujęcie jest szczególnie ciekawe użytkownik może dodatkowo zrobić zdjęcie, za pomocą przycisku do przechwytywania obrazu. Dołączone oprogramowanie, oprócz kopiowania treści, pozwoli także na prostą edycję obrazu, np. wstawianie efektów czy tekstu. Urządzenie pozwala także skonwertować zgrany materiał do różnych formatów, np. DVD, MP4, AVI itp.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 100 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto