A A A

Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

29 lipca 2019, 11:40
Vivo na drodze do wprowadzenia telefonu w "jednym kawałku".
Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

Chińska firma Vivo jest być może najbliższa dostarczenia na rynek telefonu „w jednym kawałku". W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające dwa panele zagięte pod kątem 90 stopni, zamykające szczelnie, ze wszystkich stron obudowę słuchawki. Dzięki temu, że nie ma żadnych otworów ani szczeliny, to stosunek wyświetlacza do całkowitej powierzchni telefonu wynosi „ponad 100%".


W związku z powyższym rodzą się pewne pytania co to znaczy, że Vivo Nex 3 będzie całym wyświetlaczem. Na przykład, czy będzie z tyłu obudowy dodatkowy wyświetlacz, podobnie jak Vivo Next Dual Display Edition? Gdzie będzie umiejscowiona kamera i lampa błyskowa? Czy technologia „body soundcasting" wyeliminuje głośnik i zastosowanie słuchawek przez wibrujący wyświetlacz? A gdzie znajdzie się mikrofon?

fot. Ice Universe

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto