A A A

W Polsce można już kupić smartfona Sony Xperia Z1

17 września 2013, 11:10
W Polsce można już kupić smartfona Sony Xperia Z1

Do sklepów i ofert operatorów - Orange, Plus, T-Mobile, Play - wchodzi najnowszy smartfon Sony - Xperia Z1.

Nowy smartfon Sony wchodzi na polski rynek w niespełna dwa tygodnie po premierze na targach IFA w Berlinie. Od października produkt będzie w szerokiej ogólnopolskiej dystrybucji zarówno u wszystkich operatorów, jak i w sieciach pozaoperatorskich.

– Tak błyskawiczne i szerokie wejście do sprzedaży Xperii Z1 to nasza reakcja na naprawdę wielkie zainteresowanie klientów nowym produktem Sony. Skala zapytań o Xperię Z1 w krótkim okresie przedsprzedaży przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Mamy jednak świadomość, że wprowadzamy na rynek smartfon przełomowy, a w sensie podejścia do fotografii i przekazu obrazów filmowych na żywo, wręcz rewolucyjny. Po raz kolejny Sony Mobile, wspólnie z lokalnymi Partnerami, wyznacza nowe standardy w relacjach z klientami, którzy otrzymują swój ulubiony produkt niemal natychmiast po światowej premierze - mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland w Sony Mobile Communications.

Xperia Z1 będzie dostępna w sieciach Orange, T-Mobile, Plus i Play, jak również na rynku pozaoperatorskim - Sony Centre, Sony Store oraz RTV Euro AGD - gdzie cena wyniesie 2599 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto