A A A

W World of Tanks polskie czołgi ruszyły na front

29 sierpnia 2018, 15:20
Już od dziś w World of Tanks jedenaste drzewko technologiczne z 12 polskimi czołgami.
W World of Tanks polskie czołgi ruszyły na front

Premierę polskich czołgów w World of Tanks anonsowaliśmy już na początku czerwca br. Dla wielu "czołgistów" nadszedł ten dzień - już od dziś w WoT jest jedenaste drzewko technologiczne wraz z mapą „Studzianki". W Polsce - jak twierdzi Wargaming - World of Tanks cieszy się dużą popularnością. Zgodnie z danymi twórców gry w serwisie zarejestrowanych jest ponad 3,5 mln Polaków.

Polskie drzewo technologiczne zawiera 10 zwykłych czołgów oraz 2 maszyny typu premium. Głównymi wyróżnikami polskiej linii na tle innych nacji są przede wszystkim wysokie obrażenia na pojedynczy strzał oraz dobra depresja dział. Te cechy sprawiają, że polskie czołgi dają graczom duże możliwości taktyczne i będą niebezpiecznym przeciwnikiem w grze. Linia rozpoczyna się czołgami lekkimi 4TP, 7TP, 10TP i 14TP. Kolejne maszyny to czołgi średnie 25 TP KSUST II, projekty inżyniera Edwarda Habicha - 40TP oraz 45TP. Na górze polskiego drzewa technologicznego znajdziemy 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego. Są to projekty odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych, badawczych i technicznych. Czołgi premium to zupełnie nowy 50TP prototyp oraz Pantera „Pudel" zdobyta przez Powstańców Warszawskich.

Na specjalną uwagę zasługuje polska mapa „Studzianki" oraz projekt muzyczny z udziałem zespołu Żywiołak i rapera O.S.T.R.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto