A A A

WOOF3 - odtwarzacz mp3 w innym wydaniu

27 czerwca 2016, 09:40
Marka Creative zaprezentowała WOOF3 - zaawansowany głośnik bluetooth umożliwiający odtwarzanie plików w formacie MP3/FLAC.
WOOF3 - odtwarzacz mp3 w innym wydaniu

Woof3 to wysokiej jakości odtwarzacz MP3, który docenili szczególni użytkownicy smartfonów z systemem Android. Mogą oni przełożyć kartę ze swojego telefonu z nagraniami do Woof3 i swobodnie rozmawiać przez telefon słuchając muzyki. Pełni zatem funkcję czytnika kart microSD do przesyłania muzyki, filmów i danych osobistych z karty microSD na komputer. Głośnik współpracuje również świetnie ze złączem AUX-in.

Bardzo wygodną funkcją jest wbudowany mikrofon, który umożliwia inteligentne przełączanie głośnika Woof3 między połączeniem głosowym z telefony a odtwarzaniem muzyki, służy wtedy jako zestaw głośnomówiący, z którego może korzystać kilka osób jednocześnie.

Dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym, niebieskim oraz czerwonym.

Cena Woof3 wynosi: 139 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto