A A A

Wentylatory odporne na wodę i kurz

26 października 2013, 12:00
Wentylatory odporne na wodę i kurz

Titan, producent systemów chłodzenia wprowadził do sprzedaży serię wodo - i pyłoodpornych wentylatorów zgodnych ze standardem IP55. Urządzenia zostały wyposażone w śmigła Kukri, zaprojektowane tak by jak najlepiej odprowadzały ciepło, przy jak najmniejszym poziomie hałasu.

Wentylatory Titan z serii Expert w szczególności docenią użytkownicy, których komputery są narażone na pracę w trudnych warunkach. Standard IP55 zapewnia ochronę przed wnikaniem płynów i ochronę przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań wentylatory charakteryzuje wysokiej jakości chłodzenie i cicha praca.

Wentylatory serii Expert wyposażone zostały w śmigła Kukri. Ich nazwa pochodzi od ciężkiego wykrzywionego noża nepalskiej armii, na kształt którego zaprojektowane zostały śmigła wentylatora. Takie rozwiązanie oferuje ponadprzeciętną wydajność przy niskim poziomie poboru energii.

Urządzenia zaopatrzono w podwójne łożysko kulkowe, które charakteryzuje żywotność do 50 000 godz. i duża stabilizacja pracy. Mały pobór mocy oraz niski poziom natężenia dźwięku sprawiają, że wentylatory serii Expert to produkty uniwersalnego zastosowania, które mogą pracować w trudnych warunkach.

Produkty objęte są 2 letnią gwarancją, a cenę detaliczną modelu o wymiarach 92x92x25 mm ustalono na 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto