A A A

WhatsApp na iPadzie?

29 stycznia 2022, 15:40
Szef platformy wyjaśnia, dlaczego aplikacja nie mogła być dotąd używana na tablecie i zdradza, czy się to zmieni.
WhatsApp na iPadzie?

Kluczem jest synchronizacja

Will Cathcart, szef WhatsAppa w firmie macierzystej Meta, powiedział w wywiadzie dla serwisu „The Verge", że planuje uruchomić wersję aplikacji dla iPada.

Do tej pory obsługa Whatsappa na tablecie nie była możliwa, ze względu na sposób, w jaki aplikacja szyfruje wiadomości – narzędzie nie było w stanie synchronizować czatów między urządzeniami przez internet. Jednak odkąd wersja testowa aplikacji z obsługą wielu urządzeń umożliwia synchronizację konta (platforma pracowała nad tym w ubiegłym roku) jest duża szansa, że WhatsApp pojawi się w iPadzie. – Wiemy, że użytkownicy bardzo na to czekają – mówi Cathcart.

Konkretna data pojawienia się aplikacji na iPadzie nie jest znana, wiemy jedynie, że będzie to "w najbliższej przyszłości"

Fot. Pixabay

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto