A A A

WhatsApp udoskonalił funkcję znikających wiadomości

7 grudnia 2021, 10:00
Użytkownicy czatów mają do wyboru więcej opcji ustawień.
WhatsApp udoskonalił funkcję znikających wiadomości

Aktualizacja w WhatsAppie

Osoby korzystające z należącego do firmy Meta (poprzednio Facebook) WhatsAppa mogą teraz ustawić opcję znikających wiadomości jako domyślną dla wszystkich czatów indywidualnych. Możliwe jest też wybranie jej każdorazowo dla prowadzonego czatu. Rozmówcy zobaczą informację, że funkcja taka jest włączona.

Według informacji firmy opcja znikających wiadomości może być też ustawiana w czatach grupowych przez dowolnego uczestnika, chyba że administrator grupy zdecyduje o przypisaniu tylko sobie takich uprawnień.

Ponadto w WhatsAppie można teraz wybrać różny czas znikania wiadomości: po 24 godzinach, 7 dniach lub 90 dniach od jej wysłania (po wprowadzeniu tej funkcji w listopadzie zeszłego roku wiadomości znikały po 7 dniach). Nowo wybrane ustawienia będą obowiązywały tylko dla nowych czatów – wiadomości wysłane do tej pory pozostaną w komunikatorze bez zmian.

Znikające wiadomości zdaniem firmy mają wpłynąć na zwiększenie prywatności komunikacji przez WhatsAppa. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

fot. Webster2703 – Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto