A A A

Wibrujące słuchawki Ravcore Dynamite 7.1

19 grudnia 2016, 07:30
Firma Ravcore przedstawiła zaawansowany technicznie zestaw słuchawkowy Dynamite 7.1, dzięki któremu użytkownik nie tylko ma usłyszeć perfekcyjny dźwięk, ale także odczuć go na własnej skórze poprzez unikalny system wibracji.
Wibrujące słuchawki Ravcore Dynamite 7.1

Dźwięk przestrzenny w Dynamite 7.1

Słuchawki Ravcore Dynamite 7.1, dzięki systemowi Virtual Surround, są w stanie znacząco zwiększyć doznania odczuwane w grze podczas najbardziej emocjonujących potyczek. Dedykowane oprogramowanie umożliwia pełną kontrolę nad ustawieniami audio. Użytkownik może w dowolnej chwili zmienić czułość w każdej z 7 wirtualnych stref dźwięku przestrzennego. Wszystkie opcje dostępne w "Dynamicie" mają na celu zapewnić perfekcyjny odsłuch 3D w grach i lepsze rozpoznawanie kierunku, z którego dochodzą odgłosy pola walki. To pozwala na szybszą lokalizację i eliminację przeciwnika zarówno w trybie dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy.

Słuchawki Ravcore zapewniają wierne odwzorowanie brzmień w pełnym zakresie tonacji, a wszystko dzięki pasmom przenoszenia od 16 Hz do 20 KHz, współczynnikowi sygnału do szumu (SNR poniżej >800B) oraz przetwornikom o średnicy 50 mm.

Podświetlenie, wibracje i komunikacja głosowa

Słuchawki posiadają charakterystyczne i wyróżniające je, czerwone podświetlenie. Można je regulować za pomocą pilota umieszczonego na 220 centymetrowym kablu w oplocie, zakończonym wtyczką USB. Świecący kontroler ułatwia jego odnalezienie w ciemnym pomieszczeniu, szczególnie w trakcie nocnych rozgrywek, a w razie potrzeby pozwala wyłączyć iluminację całego urządzenia za pomocą jednego przycisku. Dzięki wbudowanym silniczkom w przetwornikach gracz poczuje pełną głębię basu poprzez odpowiednio stymulowane wibracje towarzyszące dźwiękom z gry. Natężenie drgań można spersonalizować, podobnie jak podświetlenie, za pomocą pilota na kablu umieszczonym przy słuchawkach.

Słuchawki dla graczy Ravcore Dynamite 7.1 posiadają wysuwany z nausznika mikrofon kierunkowy, który dzięki swojej sprężystości pozwala na ustawienie go w dowolnej pozycji, w zależności od preferencji użytkownika. Elastyczny pałąk sprawia, że zestaw nie uciska głowy nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki, a odpowiednia wentylacja nauszników chroni przed nadmierną potliwością.

Słuchawki są dostępne w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 219 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto