A A A

Wideo rejestrator od Prestigio

27 stycznia 2014, 07:45
Wideo rejestrator od Prestigio

Prestigio przedstawiło rejestrator Full HD charakteryzujący się szerokim kątem widzenia 120 stopni, a także czterokrotnym zoomem cyfrowym.

Na uwagę zasługuje podłużna konstrukcja urządzenia, zakończona eliptycznie ukształtowanymi krawędziami, dzięki czemu rejestrator zyskuje kompaktowy format samochodowego lusterka. Na frontowym panelu znajduje się centralnie umiejscowione oko kamery, które w zależności od sytuacji na jezdni może robić zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 4254 na 3264 pikseli oraz nagrywać w jakości 1920 na 1080 pikseli.

Model RoadRunner 550 korzysta z szerokokątnego obiektywu, który pozwala na zapis wszystkiego, co znajduje się w polu 120 stopni, dlatego na nagraniu widoczna jest szersza perspektywa drogowej rzeczywistości. Pozwala to na lepszą dokumentację spornych sytuacji w obliczu kontroli lub negocjacji z ubezpieczycielem.

Tylna obudowa RoadRunnera skrywa czytelny, 2.7-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 960 na 240 pikseli, nawigowany przyciskami funkcyjnymi rozlokowanymi wzdłuż bocznych krawędzi ekranu. Kierowca może zatem obserwować w trybie bieżącym nagrywany materiał i w wygodny sposób wprowadzać korektę ustawień rejestratora.

Urządzenie posiada interfejs HDMI, umożliwiający oglądanie zapisu na ekranie telewizora lub monitorze komputera oraz gniazdo microUSB. W zestawie znajduje się uchwyt samochodowy w formie przyssawki do wygodnego montażu na szybie.

Cena: 449 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto