A A A

Wideorejestrator Full HD DrivePro 100

14 listopada 2014, 11:30
Firma Transcend informuje o wprowadzeniu do oferty kamerki samochodowej DrivePro 100 rejestrującej sytuacje drogowe w rozdzielczości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w przysłonę f/1.8, wbudowaną baterię, trójosiowy czujnik wstrząsów oraz możliwość wykonywania zrzutów ekranu.
Wideorejestrator Full HD DrivePro 100

Obraz wysokiej jakości

Odporny na zaparowania obiektyw Transcend Drive Pro 100, skonstruowany jest z 7 soczewek: 6 szklanych oraz jednej z filtrem podczerwieni. Taka konstrukcja zapewnia lepsze nasycenie kolorów w ciągu dnia, zwiększoną czułość w warunkach nocnych oraz ułatwia rejestrowanie wyraźnego obrazu w warunkach mgły. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia wynoszącym 130 stopni oraz przysłoną f/1.8. Wideorejestrator pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Przydatną funkcją jest robienie zrzutów ekranu w trakcie nagrywania materiału wideo lub na zewnątrz samochodu w celu pełnej dokumentacji zdarzenia drogowego.

Wbudowana bateria

Kierowca nie musi martwić się nagłym wyłączeniem silnika samochodu, ponieważ wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwia rejestrowanie materiału wideo jeszcze przez 30 sekund po odcięciu zasilania w przypadku podłączenia do gniazda zapalniczki. W ustawianym ręcznie trybie wyłącznego zasilania baterią kamerka zapisze do 30 minut materiału wideo.

Awaryjne nagrywanie z czujnikiem wstrząsu

W razie kolizji czujnik ruchu G-Sensor w kamerce Transcend DrivePro 100 spowoduje automatyczne uruchomienie trybu nagrywania awaryjnego oraz zapisanie do 1 minuty materiału wideo. Tryb awaryjny może być włączony ręcznie za pomocą dedykowanego czerwonego przycisku na obudowie urządzenia. Utworzone w tym trybie pliki są chronione przed nadpisaniem.

Aplikacja DrivePro PC Tool

Transcend udostępnia aplikację DrivePro PC Tool służącą do sortowania i przeglądania na komputerach z systemem Windows plików wideo bezpośrednio z kamerki, bez potrzeby instalacji dodatkowych kodeków. Maksymalnie ułatwione jest również zapisywanie pojedynczych klatek z kluczowymi momentami nagrania dzięki specjalnemu przyciskowi w aplikacji.

Karta pamięci microSDHC Class 10 16GB w zestawie

Do montażu kamerki DrivePro 100 na przedniej szybie samochodu można wykorzystać dołączoną do zestawu - w zależności od wersji - naklejkę lub przyssawkę. Po podłączeniu urządzenia do gniazda zapalniczki w samochodzie i uruchomieniu pojazdu automatycznie rozpoczyna się zapisywanie obrazu wideo na dołączonej do zestawu karcie microSDHC Class 10 MLC o pojemności 16 GB. Po wyczerpaniu się miejsca na karcie najstarsze pliki zostaną nadpisane najnowszymi nagraniami, co pozwala na efektywne zarządzanie dostępną pamięcią.

Sugerowana cena detaliczna brutto kamerki samochodowej Transcend DrivePro 100 wynosi 340 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto