A A A

Wideorejestrator samochodowy RC300

28 grudnia 2015, 10:10
Na rynku debiutuje wideorejestrator samochodowy RC300 firmy ADATA
Wideorejestrator samochodowy RC300

 

Wideorejestrator nagrywa materiały w trybie fullHD 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę. RC300 obsługuje wiele trybów nagrywania wideo i robienia zdjęć, a dodatkowo jest wyposażony w czujnik przeciążeń (G-Sensor) z funkcją automatycznego zabezpieczania nagrań, aby zapewnić, że dowód w postaci materiału filmowego jest bezpiecznie zapisany do późniejszego odtworzenia. ADATA zaimplementowała w swoim urządzeniu  responsywny interfejs użytkownika.


Jedną z głównych zalet RC300 jest obsługa kart pamięci microSDXC aż do 128 GB pojemności, co odpowiada ok. 1120 minutom nagrania w najwyższej jakości - fullHD 1080p, z prędkością 30 klatek na sekundę. , ADATA kładzie nacisk na dostępność przestrzeni i sprzedaje RC300 w zestawie z kartą pamięci 16 GB microSDHC. Dołączona karta SD korzysta z wysokiej jakości pamięci NAND Flash typu MLC. Dzięki możliwości dowolnego rozszerzania przestrzeni na dane, użytkownicy wideorejestratora ADATA mogą sami zdecydować jak dużo pamięci potrzebują, z możliwością zaspokojenia potrzeby całodniowego, nieprzerywanego nagrywania pokonywanej przez samochód trasy w najwyższej jakości.

RC300 jest też bardzo łatwy do zamontowania w samochodzie, czy to do szyby, lusterka wstecznego, czy też innych miejsc. Po zamontowaniu, kierowca może cieszyć się wysokiej jakości nagraniem, dzięki 6-cio warstwowemu, odpornemu na zarysowania i zniekształcenia, powlekanemu, szklanemu obiektywowi (6G class-A), wyposażonemu w filtr podczerwieni. Przysłona F/2.0 sprawia, że RC300 jest odpowiedni do warunków z ubogim oświetleniem, podczas gdy technika wide dynamic range pozwala zachować optymalna jakość w zróżnicowanych warunkach, w dzień i w nocy. RC300 ma 140 stopniowy obiektyw szerokokątny, pokrywający większość obszaru przed maską i minimalizujący czarne punkty. Obsługa RC300 jest tak prosta, jak zwykłe uruchamianie silnika samochodu, a to dzięki połączeniu wideorejestratora przez wyjście 12V/24V, które po odpaleniu uruchamia nagrywanie i kończy po wyłączeniu silnika.

ADATA zintegrowała w wideorejestratorze RC300 czujnik przeciążeniowy (G-Sensor), który automatycznie zachowuje nagranie w razie nagłego wstrząsu lub gwałtownych zmian prędkości. Zapisany materiał jest zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem lub nadpisaniem, co zapewnia, że taki fragment nagrania jest przechowywany bezpiecznie. Podobne funkcje automatycznego zapisywania działają w innych okolicznościach, takich jak nagłe odcięcie zasilania. RC300 oferuje tryb standardowego nagrywania, zapętlony automatycznie lub manualnie i czasowe programowanie nagrań. Dodatkowo urządzenie doskonale radzi sobie w trybie aparatu fotograficznego utrwalającego obrazy o rozdzielczości do 4032 x 3024 (12MP).

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto