A A A

Windows XP - aktualizacje do kwietnia 2019

27 maja 2014, 07:10
Osoby piszące do witryny Ghacks znalazły sposób, aby Windows XP otrzymywał aktualizacje do kwietnia 2019 roku.
Windows XP - aktualizacje do kwietnia 2019

O co chodzi w całym sprytnym tricku? Na przeprowadzeniu operacji, dzięki której serwery Microsoft Upadate, zarządzające aktualizacją Windows, rozpoznają nasz system nie jako Windows XP, tylko uznają go za  Windows Embedded POSReady 2009. Jest to system oparty o Windows XP Service Pack 3. I co najważniejsza - jego wsparcie oficjalnie kończy się w kwietniu 2019 roku.

My uczciwie przestrzegamy, że taka operacja po pierwsze narusza licencję sytemu Windows XP, po drugie może doprowadzić do problemów z działaniem systemu oraz istnieje prawdopodobieństwo, że Microsoft szybko załata ten lukę.

Dokładną instrukcję można znaleźć na tej stronie


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
27 maja 2014, 15:40
Rincewind napisał(a): Trup wiecznie żywy. Witam! Możliwe, że ten muzealny system jest wiecznie żywy, aczkolwiek (jak wynika z tekstu) nie do końca legalnie ;). Ale już po samym tytule sprawa wydała mi się podejrzana.
avatar
kozlo1947
27 maja 2014, 15:32
A już myślałem że jakimś cudem xp ożyje :) I tak go używam ;)
Rincewind
Rincewind
27 maja 2014, 15:14
Trup wiecznie żywy.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto