A A A

Właściciele Galaxy Nexusów chcą Androida 4.4

7 listopada 2013, 07:43
Właściciele Galaxy Nexusów chcą Androida 4.4

Oburzeni użytkownicy Samsunga Galaxy Nexus wystosowali petycję do Google. Wszystko z powodu braku najnowszego systemu operacyjnego.

Samsung Galaxy Nexus jest dobrze wyposażonym urządzeniem, więc aktualizacja systemu do wersji 4.4 - zaprojektowanej również na najsłabsze telefony - powinna być formalnością. Tak się jednak nie stanie, a Google jest w tym przypadku solidnie usprawiedliwiony.

Twórca oprogramowania Android uprzedził kiedyś użytkowników, że urządzenia starsze niż 18 miesięcy nie muszą być wspierane. Z takim argumentem można walczyć - co już zrobili posiadacze smartfonów Galaxy Nexus. Pod petycją podpisało się bowiem 14 tys. osób.

Poważniejszą przeszkodą jest układ TI OMAP firmy Teksas Instruments, który napędza pechowe urządzenie. Także odpowiednie modyfikacje powinny zostać przeprowadzone nie przez Google, a amerykańskiego producenta półprzewodników, który zdążył się już wycofać z ryku smartfonów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto