A A A

Wodoodporna obudowa komputerowa

15 lipca 2014, 13:00
Producent Akasa zaprezentował w pełni wodoodporną obudowę komputerową.
Wodoodporna obudowa komputerowa

Mowa o modelu Akasa Pascal, do którego możemy pomieścić płyty główne Intel NUC z wbudowanymi procesorami z serii Celeron, Core i3 oraz Cora i5. Nasza główna jednostka obliczeniowa jest chłodzona całkowicie bezgłośnie przez grubą aluminiową obudowę, która działa jako radiator oraz dołączone chłodzenie zakładane na procesor, które służy jako przewodnik ciepła.

Obudowa Akasa Pascal otrzymała międzynarodowy certyfikat IP65, co oznacza, że spryskiwano ją wodą dosłownie z każdej strony z dyszy o wielkości 6.3mm, ze średnią szybkością 12.5 litra na minutę. Przez dobrze zaprojektowaną szczelność obudowa komputerowa Akasa Pascal może także bezproblemowo pracować w bardzo ciężkich warunkach, gdzie będzie narażona na brud, kurz, olej, błoto, a nawet na śnieg i deszcz.

Sugerowana cena detaliczna: 1990 zł brutto. Dystrybutor hurtowy na Polskę: Caseking


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto