A A A

Xperii XZ2 Premium – ruszyła przedsprzedaż

14 sierpnia 2018, 10:00
W sklepie internetowym i w salonach Sony Centre rusza przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium w limitowanej serii. Za trzy dni ruszy przedsprzedaż w sieci Play.
Xperii XZ2 Premium – ruszyła przedsprzedaż

XperiaXZ2 Premium wyróżnia się przede wszystkim aparatem w którym zastosowano system podwójnych czujników Motion Eye Dual zawierający czujnik czerni i bieli. Zapewnia on wyjątkowo wyraźny kontrast oraz współgrający z nim czujnik kolorów, dokładnie odwzorowujący barwy. Informacje z obu czujników są przetwarzane w czasie rzeczywistym przez procesor sygnału fuzji obrazu AUBE, umożliwiający nagrywanie video z najwyższą w historii czułością ISO 12800 oraz fotograficzną ultraczułością ISO na poziomie 51200. Takie możliwości techniczne - ultraczułość i wyraźne, pozbawione szumów obrazy - można było do tej pory osiągnąć jedynie przy użyciu aparatów z wymiennymi obiektywami.

W Xperii XZ2 Premium można także nagrywać profesjonalne filmy przy użyciu funkcji nagrywania 4K HDR, a następnie odtwarzać je na wyświetlaczu 5,8" 4K HDR. Ten jest o 11% większy i o 30% jaśniejszy od poprzednich ekranów 4K w Xperii.

Podczas oglądania hitów filmowych lub filmików w serwisie YouTube, Xperia XZ2 Premium polepsza te materiały do jakości zbliżonej do High Dynamic Range (HDR), korzystając z technologii stworzonej dla Sony BRAVIA TV i X-Reality. Tym samym użytkownik uzyskuje skalę kontrastu, kolory i wyrazistość, które znane są wyłącznie z sal kinowych.

Realizm filmów i gier można również poczuć dzięki najnowszemu Systemowi Dynamicznych Wibracji. System ten analizuje informacje audio i powala poczuć w dłoni przebieg akcji - jeszcze bardziej ożywiając filmy, gry i materiały video. Przednie głośniki pozwalają z kolei na stworzenie realistycznego efektu kinowego: wyposażone w S-Force Front Surround są najgłośniejszymi głośnikami Xperii w historii. Dzięki doświadczeniom Sony w dziedzinie dźwięku Xperia XZ2 Premium została wzbogacona technologiami Hi-Res Audio, DSHEE HX i LDAC.

Użytkownik Xperii XZ2 Premium może korzystać z najnowocześniejszej platformy mobilnej Qualcomm Snapdragon 845 i jej wysokiej wydajności, a dzięki X20 LTE może cieszyć się szybkością połączenia (do 1,2 Gb/s) z Gigabit LTE drugiej generacji. W celu zapewnienia maksymalnych poziomów prędkości i efektywności XZ2 Premium wyposażona jest w 6 GB pamięci RAM.

Smartfon Xperia XZ2 Premium wyposażono w baterię o pojemności 3540mAh. Technologie Battery Care i Qnovo Adaptive Charging pozwalają na zachowanie doskonałego stanu baterii i zapewnią jej dłuższe życie. Ładowanie Qi jest włączane bez wysiłku i współpracuje z nową ładowarką (WCH20) oraz innymi kompatybilnymi ładowarkami Qi.

Przedsprzedaż ruszyła 13 sierpnia w salonach i sklepach Sony Centre. Od 16 sierpnia dołączy do nich także sklep online sieci Play.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto