A A A

Yahoo! zamyka swój serwis muzyczny

6 lutego 2008, 09:04
Yahoo! zamyka swój serwis muzyczny

W związku z kiepską kondycją finansową firmy, wymuszonymi cięciami i zmianami (zwolnienie 1000 pracowników), a także małą popularnością, Yahoo! zamyka swój serwis muzyczny – Music Unlimited.

Do tej pory amerykańscy internauci (bo tylko dla nich dostępny był ten serwis) płacili po 8,99 dol. za miesięczny nielimitowany abonament, który pozwalał na słuchanie dowolnych utworów z ponad 2-milionowego zbioru. Po zamknięciu Music Unlimited Yahoo! proponuje swoim dotychczasowym użytkownikom przejście do serwisu RealNetworks, jednak tam cena za podobną usługę wynosi 12,99 dolarów.

Jak widać, szefowie serwisu, który ma pierwsze miejsce pod względem odwiedzin w internecie, chyba nie potrafią właściwie zarządzać funduszami spółki. Ciekawe tylko, czy zgodzą się na ofertę kupna/wymiany zaproponowaną przez Microsoft czy News Corp. Tymczasem już planują przejęcie kolejnej spółki z branży muzycznej - FoxyTunes.

źródło: Tech Connect


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto