A A A

YouTube: IE 6 już dziękujemy

25 lutego 2010, 12:40
YouTube: IE 6 już dziękujemy

Korzystasz z Internet Explorer 6? Oglądasz filmy w serwisie YouTube? To masz problem, gdyż od 13 marca ten popularny serwis przestanie być obsługiwany przez starsze przeglądarki niż IE 7.0, Firefox 3.0, Chrome 4.0 oraz Safari 3.0+.

O tym mówiło się już od kilku miesięcy, ale ostatecznie postanowiono, że 13 marca YouTube nie będzie obsługiwany przez starsze przeglądarki. Nie oznacza to jednak, że użytkownicy nie będą mogli wyświetlać filmów. Google na swoim blogu poinformowało, że posiadacze przeglądarek starszych niż IE 7.0, Firefox 3.0, Chrome 4.0 oraz Safari 3.0+ nie będą mieli możliwości skorzystania z najnowszych funkcji w serwisie YouTube.

Zanim film zostanie wyświetlony, na ekranie użytkownika pojawi się informacja z prośbą o zaktualizowanie przeglądarki w celu poprawnego korzystania z serwisu. Po kliknięciu w "kontynuuj" będzie już można obejrzeć wideo.

YouTube informuje, że w momencie zaktualizowania przeglądarki, użytkownik będzie miał możliwość skorzystania z udoskonaleń, które wpływają na szybszy transfer danych, oraz na bezpieczeństwo.

W niedługim czasie podobne działania zostaną podjęte ws. usługi Gmaila oraz Kalendarza Google. Natomiast od 1 marca użytkownicy IE6 nie będą mogli korzystać z z niektórych funkcji Google Docs i Google Sites.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto