A A A

YouTube Rewind znika na zawsze

8 października 2021, 08:00
Platforma streamingowa nie będzie już przygotowywać przeglądu wydarzeń mijającego roku.
YouTube Rewind znika na zawsze

Tym razem to koniec

Ubiegłoroczna decyzja o rezygnacji z zaprezentowania przez YouTube'a klipu Rewind – materiału podsumowującego mijające 12 miesięcy na platformie streamingowej – nie była wydarzeniem jednostkowym. Koncern z Mountain View zapowiedział, że kolejne filmy z tej serii już nigdy się nie pokażą.

Po raz pierwszy YouTube Rewind pojawił się w 2011 roku. Klipy pokazywane w kolejnych latach budziły różne emocje; film z roku 2018 (zatytułowany „Everyone Controls Rewind") stał się jednym z najbardziej znienawidzonych na platformie.

W ubiegłym roku decyzję o rezygnacji z przygotowania YouTube Rewind uzasadniono tym, że pandemia koronawirusa zmieniła cały świat, a pracownicy Google'a nie zamierzają udawać, że wszystkie sprawy toczą się tak jak dawniej.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto