A A A

YouTube znosi ograniczenia

10 grudnia 2010, 13:23
YouTube znosi ograniczenia

Serwis YouTube poinformował o stopniowej rezygnacji z 15-minutowego limitu długości filmów przesyłanych przez użytkowników.

Zmiany będą początkowo dotyczyć tylko wybranych użytkowników serwisu. Rodzi to jednak pewne wątpliwości związane z zachowywaniem praw autorskich. Na pewno nie zabraknie takich osób, które będą próbowały zamieszczać w serwisie nielegalne materiały. Firma twierdzi jednak, że jej zabezpieczenia antypirackie są już na tyle złożone, że z łatwością poradzą sobie one z filtrowaniem tego typu treści.

Rozszerzenie funkcjonalności portalu obejmie użytkowników, którzy nigdy nie złamali zasad serwisu oraz zastosowali się do wytycznych społeczności YouTube. Niektóre z kont mają już do niej dostęp. Wśród nich znaleźć można np. oficjalne konto National Geographic.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto