A A A

ZBOX AD02 - kolejny mini-PC w ofercie firmy Zotac

7 marca 2011, 10:14
ZBOX AD02 - kolejny mini-PC w ofercie firmy Zotac

Zotac zaprezentował mini-PC z serii Zotac ZBOX AD02 napędzany platformą AMD E-350 APU.

Seria Zotac ZBOX AD02 wyposażona jest w potężny AMD E-350 APU z dwurdzeniowym procesorem pozwalającym uzyskać pełną wielozadaniowość. Zintegrowana grafika AMD Radeon HD 6310 zapewnia kompatybilność z najnowszymi tytułami obsługującymi Microsoft DirectX 11, dla uzyskania wspaniałych efektów 3D.

Komputer jest łatwy do skonfigurowania, nie ma potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi – wystarczy odblokować dwie śrubki, by uzyskać dostęp do wewnętrznych komponentów. Wsparcie dla 2,5-calowych dysków twardych oraz dwa sloty pamięci DDR3 SO-DIMM pozwalają użytkownikom dostosować urządzenie do własnych potrzeb.

AD02 Plus wyposażony jest we wstępnie preinstalowany dysk twardy o pojemności 250GB oraz 2GB pamięci DDR3 SO-DIMM - zarówno model ZOTAC ZBOX AD02 jak i AD02 Plus pozwala użytkownikom na wybór systemu operacyjnego i jest dostosowany dla systemów operacyjnych Microsoft Windows 7.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto