A A A

Zagraj myszką na konsoli

9 maja 2012, 12:55
Zagraj myszką na konsoli

Impakt – dystrybutor akcesoriów gamingowych w Polsce, wprowadzi na polski rynek adapter do konsol Xbox360 i PS3 umożliwiający korzystanie z tradycyjnych kontrolerów jak mysz czy klawiatura.

Eagle Eye do PS3 i Xbox 360 to adapter, który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Korzyść to większa precyzja i kontrola w porównaniu z konsolowymi gamepadami.

Urządzenie marki Eagle Eye docenią w szczególności „hard corowi” gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz Ci którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z „PCta” na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 299 zł. Produkt pojawi się na sklepowych pólkach w drugiej połowie maja.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto