A A A

Zalman - dobra obudowa nie musi być droga

2 czerwca 2016, 14:30
Południowokoreański producent zaprezentował Z1 Neo – pojemną obudowę w przystępnej cenie.
Zalman - dobra obudowa nie musi być droga

W Z1 Neo można m.in. zainstalować do sześciu dysków HDD, do których montażu nie są potrzebne dodatkowe narzędzia, a także trzy 120 mm wentylatory. Do tego dochodzi miejsce na chłodzenie do 160 mm i możliwość zainstalowania wysokiej jakości karty graficznej o szerokości do 375 mm.

Z1 Neo zaprojektowano w sposób mający zapewnić efektywne, jak i ciche wietrzenie podzespołów. Obudowa sprzedawana jest w zestawie z trzema wentylatorami - z czego dwa są podświetlane LED-owo - zaś umieszczony na dole zasilacz może liczyć na jeszcze lepsze chłodzenie dzięki absorbującemu powietrze, specjalnemu panelowi.

W bocznym panelu wstawiono akrylowe okno, dzięki któremu użytkownik zawsze będzie mógł spojrzeć, co w jego obudowie drzemie. Na spodzie Z1 umieszczono filtr przeciw-kurzowy chroniący podzespoły przed zanieczyszczeniami. Front produktu Zalmana zajmują m.in. trzy wejścia USB - dwa 2.0 i trzecie 3.0 - a na drugim bocznym panelu znajduje się otwór umożliwiający wymianę chłodzenia bez konieczności rozkręcania obudowy.

Producent nie zapomniał też by nadać Z1 Neo odpowiedniego wyglądu. Wspomniane już LED-owe wentylatory i okno z boku współtworzą wraz z czarną powłoką estetyczny, ale i efektowny design.

Obudowa Zalman Z1 Neo kosztuje około 169 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto