A A A

Zalman - gdy chłodzenie laptopa zawodzi

27 kwietnia 2017, 14:30
Użytkownicy laptopów coraz częściej sięgają po podstawki chłodzące. Zdaniem Zalmana do roli dodatkowego wsparcia dla systemowych wentylatorów idealnie nadaje się ZM-NC2.
Zalman - gdy chłodzenie laptopa zawodzi

Produkt Zalmana przeznaczony jest dla laptopów i notebooków 16". Siatkowana górna powierzchnia została zaprojektowana tak, by redukować hałas do minimum, a jednocześnie zwiększać efektywność chłodzenia. Za utrzymanie właściwej temperatury schładzanych urządzeń odpowiada także wentylator 140 mm.

Żeby zwiększyć funkcjonalność podstawki, na jej spodzie umieszczono specjalną wnękę na okablowanie, pozwalające na łatwiejsze zarządzanie przewodami. Do tego dochodzi też anty-poślizgowy stoper, mający zapewnić, że ZM-NC2 nie będzie się ślizgała po powierzchni biurka.

Podstawka chłodząca ZM-NC2 kosztuje około 44 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto