A A A

Zestaw dla gracza na jedno ucho

25 czerwca 2014, 12:30
Gioteck EX01 to niewielkich rozmiarów zestaw słuchawkowy, przeznaczony dla użytkowników konsol PS3. Słuchawka, działa w oparciu o technologię Bluetooth, jest lekka i niezwykle wygodna.
Zestaw dla gracza na jedno ucho

Model EX-01 to to innowacyjna słuchawka zaprojektowana w iście gamingowym stylu. Umożliwia komunikację z drużyną w trakcie walk zespołowych i zapewnia ciekawe doznania w trakcie gry.

Zastosowanie technologii Bluetooth daje pełną swobodę ruchów w promieniu 10 metrów od konsoli. Regulacja poziomu głośności oraz funkcja wyciszenia mikrofonu jest możliwa dzięki przyciskom na obudowie. Zewnętrzny głośnik zapewnia wysokiej jakości brzmienie dźwięku, a elastyczny nausznik pozwala łatwo dopasować się do kształtu ucha.

Kompaktowe wymiary i waga zestawu sprawiają, że z urządzenia możemy korzystać podczas podróży i przewozić je nawet w niewielkiej kieszeni. Model EX-01 jest bardzo popularny wśród graczy w Wielkiej Brytanii i stanowi ciekawą alternatywę dla dużych, ciężkich i drogich słuchawek.

Cenę produktu ustalono na 53 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto