A A A

Zestaw kolumn głośnikowych od JBL

20 grudnia 2013, 11:45
Zestaw kolumn głośnikowych od JBL

Elita konsumenckich kolumn głośnikowych JBL doczekała się godnego następcy. To linia Studio 2, która gromadzi 10 modeli kolumn – podłogowych, regałowych, centralnych, surround i subwooferów.

Studio 270 to jeden z trzech modeli podłogowych tej linii. Minimalistyczny design i staranne wykonanie sprawiają, że do złudzenia przypomina czworościenny słup z wypolerowanego antracytu, o zaoblonych krawędziach, a i masa (ponad 16 kg!) tego złudzenia nie rozwiewa.

We wnętrzu zagnieżdżono jeden nad drugim dwa przetworniki z membraną poliplasową (100 mm średniotonowiec i 165-milimetrowy głośnik niskotonowy) oraz 25-milimetrowy, kopułowy tweeter CMMD umieszczony w falowodzie High Definition Imaging (HDI), znanym już z profesjonalnych monitorów JBL M2 Master Reference. Wysiłki przetwornika tonów niskich wydatnie wspomaga zamontowany na tylnej ścianie port Slipstream, ograniczający wibracje i zakłócenia sygnału niskich częstotliwości. Natomiast driver wysokich częstotliwości to specjalista od kształtowania nie mniej potężnej górki pasma przenoszenia. Producent zapewnia, że jego otoczenie gwarantuje dźwiękowi naturalną równowagę i sprawia, że wysokie tony odtwarzanie są jednakowo dobrze w całym pomieszczeniu.

Podstawowe parametry:

Przetworniki:

- niskiej częstotliwości, o średnicy 165 mm, wykonany z tworzywa PolyPlas

- średniej częstotliwości o średnicy 100 mm, wykonany z tworzywa PolyPlas

- wysokiej częstotliwości CMMD o średnicy 25mm

Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 200W

Pasmo przenoszenia: 45Hz – 22kHz

Czułość: 88dB

Impedancja: 8 Ω

Wymiar: (H x W x D): 1010 x 237 x 244 mm

Waga: 16.1 kg


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto