A A A

Zgrabne obudowy Chiefteca

6 czerwca 2018, 13:30
Podczas zbliżających się targów CeBIT Chieftec zademonstruje serię niewielkich obudów standardu micro ATX i mini ITX.
Zgrabne obudowy Chiefteca

Producent obudów i zasilaczy - firma Chieftec - zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia jej stoiska (hala 13, stoisko nr 20) na zbliżających się targach CeBIT w Hanowerze, które będą trwały od 11 do 15 czerwca. Zostanie tam zaprezentowana rodzina obudów micro ATX (CS-12B, HO-11B, HO-12B) oraz jeden model mini ITX (BU-12B). Wszystkie modele sprzedawane są wraz z wbudowanymi zasilaczami o mocy 250 lub 350 W (w zależności od produktu).

Użytkownik modelu CS-12B ma do dyspozycji jedną zatokę 3,5 cala i jedną 5,25 cala. Dzięki specjalnej dźwigni, za pośrednictwem której można odblokować wewnętrzne chassis wszystkie podzespoły instaluje się w łatwy sposób. Na panelu przednim umieszczono po dwa gniazda USB 3.0 (USB3.1 Gen1) i USB 2.0, wyjście i wejście audio. Dwa kolejne urządzenia (HO-12B I HO-11B) również przeznaczone są dla płyt głównych micro ATX i mają analogiczny zestaw portów na przednim panelu. Czwartą, najmniejszą obudową jest BU-12B, która przeznaczona jest dla płyt standardu mini ITX. W tej kompaktowej konstrukcji użytkownik znajdzie po jednej zatoce 3,5 i 5,25 cala. Panel przedni „malucha" ma dwa 2 gniazda USB 3.0 (USB3.1 Gen1) oraz wyjście/wejście audio.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto