A A A

Zmiany w przeglądarce Chrome

5 września 2018, 13:30
Google postanowiło odświeżyć wygląd swojej przeglądarki. Nowa wersja aplikacji zadebiutowała na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.
Zmiany w przeglądarce Chrome

Nowe zmiany w przeglądarce Chrome mają przełożyć się na zmianę estetyki oraz usprawnienie korzystania z przeglądarki - szczególnie na smartfonach. Tym razem aplikacja jest bardziej zgodna z wytycznymi projektowania Material Design - zasadami, które zostały opublikowane kilka lat temu i cały czas są aktualizowane. Pasek nawigacyjny pojawił się w dolnej części ekranu, z tego samego miejsca można także uzyskać dostęp do otwartych kart.

W najbliższym czasie Google usprawni przeglądarkę i doda do Chrome'a kolejne funkcje - użytkownicy będą mogli chociażby przeszukiwać dysk Google bezpośrednio z paska wyszukiwania.

Aktualizacja przeglądarki przebiega etapami, a dostępność nowych funkcji może różnić się w zależności od regionu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto