A A A

Znamy polskie ceny Office'a 2011

3 listopada 2010, 15:17
Znamy polskie ceny Office'a 2011

Już za kilka dni na półki polskich sklepów trafi w pełni spolonizowana wersja najnowszej edycji pakietu Office dla komputerów Mac.

Dla poprawienia kompatybilności oraz ujednolicenia dostępnych opcji, nowa wersja Office dla Mac została zsynchronizowana z wersją na platformę Windows.

Pakiet Office dla Mac 2011 jest dostępny w 13 wersjach językowych: duńskiej, holenderskiej, angielskiej, fińskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, japońskiej, norweskiej, hiszpańskiej, szwedzkiej oraz polskiej i rosyjskiej.

Pakiet oferowany będzie w Polsce w trzech wersjach handlowych:

• Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) w cenie 399 zł
• Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 3 stanowiska) w cenie 499 zł
• Office dla Mac 2011 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 899 zł

Pakiet w wersji dla użytkowników domowych składa się z najpopularniejszych aplikacji: Word, Excel oraz PowerPoint. Wersja biznesowa dodatkowo będzie posiadać, debiutującą w pakiecie Office dla Mac, aplikację Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami i kalendarzami.

Z nowych funkcji jakie pojawiły się w Office for Mac 2011 warto wymienić obsługę Web Apps, pracę grupową na plikach, wstążkę menu znaną z pakietu Office w wersji dla Windows, transmisja prezentacji na żywo, aktywne wykresy, pełną obsługę skryptów i VBA, dynamiczne zmiany tabel oraz pogląd warstw dokumentów.

Wszyscy klienci, którzy od początku sierpnia nabyli pakiet Office dla Mac 2008, automatycznie uzyskali możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 – wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronie www.officedlamac.pl.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto