A A A

Zobacz walkę Błachowicza na żywo!

30 września 2021, 17:50
Już 30 października w Abu Dhabi będzie można zobaczyć kolejną walkę Jana Błachowicza. Stawką pojedynku jest pas mistrza wagi półciężkiej w mieszanych sztukach walki.
Zobacz walkę Błachowicza na żywo!

„Cieszyński książę" będzie bronił zdobytego przed rokiem tytułu. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć emocje na żywo, marka Acer organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na kolejną walkę Błachowicza.

Jan Błachowicz to mistrz UFC w kategorii półciężkiej. Polak występuje w walkach organizowanych przez federację od 2014 roku, a od prawie 12 miesięcy nosi tytuł najlepszego zawodnika w swojej wadze.

Tym razem rywalem naszego rodaka będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. Jest to już druga walka Blachowicza w obronie mistrzowskiego pasa – w pierwszej Polak pewnie pokonał Israela Adesanyę, który był niepokonanym mistrzem wagi średniej.

„Cieszyński książę" to jeden z najważniejszych polskich fighterów, a także ambasador należącej do firmy Acer marki Predator oraz napoju energetycznego PredatorShot. Dla wszystkich fanów zawodnika i napoju PredatorShot firma Acer przygotowała konkurs, który daje szansę zobaczenia pojedynku Błachowicza bezpośrednio trybuny.

Zasady są proste: należy wykonać zdjęcie lub film z puszką napoju PredatorShot, pokazując gest Legendary Polish Power. Swoje dzieło trzeba opublikować w mediach społecznościowych, opatrując je hasztagami #LegendaryPolishPower oraz #PredatorShot.

Oprócz głównej nagrody – wyjazdu do Abu Dhabi i biletu wstępu dla dwóch osób na galę z udziałem Jana Błachowicza – w puli znajduje się najnowszy sprzęt z rodziny Predator: laptopy, desktopy i monitory. Kto wygra? Najbardziej kreatywni uczestnicy, których pomysłowość oceni jury firmy Acer Polska.

Łączna wartość nagród to ponad 60 000 złotych. Konkurs trwa do 15 października.

Założona w 1976 roku firma Acer jest producentem sprzętu i oprogramowania, świadczy usługi w branży IT, zajmuje się badaniami, projektowaniem i sprzedażą urządzeń, które poprawiają jakość życia ludzi. W katalogu produktów Acera znajdziemy komputery osobiste, wyświetlacze, projektory, serwery, tablety, smartfony i akcesoria do ich przenoszenia. Przedsiębiorstwo opracowuje również systemy chmurowe pozwalające działać urządzeniom wchodzącym w skład Internetu rzeczy. Acer jest jedną z pięciu największych na świecie firm zajmujących się komputerami: zatrudnia 7000 osób na całym świecie prowadzi działalność w ponad 160 krajach.

Więcej informacji: www.acer.com


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto