A A A

Zostań autorem Storytel

9 grudnia 2016, 13:20
Piszesz do szuflady, ale chciałbyś przedstawić swoja twórczość szerokiemu gronu? Teraz masz taką szansę.
Zostań autorem Storytel

Do 16 stycznia można zgłaszać teksty, które zostaną nagrane i wydane formie serialu audio, w ramach projektu Storytel Original. Storytel to serwis z audiobookami i ebookami. Wzorem Netfliksa stawia tez na własne, oryginalne produkcje.

Storytel.pl szuka dobrych historii. Wydawca jest otwarty na wszystkie gatunki, w tym momencie preferuje jednak prozę obyczajową, najchętniej we współczesnych realiach. Zadaniem uczestników i uczestniczek konkursu jest przygotowanie streszczenia fabuły, a więc skrótu swojej historii, w formie krótkiego opisu (max. 1000 znaków) każdego z dziesięciu odcinków, a także napisanie odcinka pilotowego (objętość około 45 - 50 tys. znaków ze spacjami). Takie zestawy (z danymi kontaktowymi wpisanymi w oba pliki) przesłać należy na adres marcin@storytel.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 stycznia 2017 roku.

Z nadesłanych propozycji wydawca wybierze te, które uzna za warte realizacji. Odcinki pilotowe zostaną nagrane i jeżeli zarówno one, jak i streszczenia fabuły zostaną zaakceptowane, autorzy i/lub autorki otrzymają propozycje napisania całych sezonów. Autorzy i autorki, których zgłoszenia zostaną wyselekcjonowane do realizacji, a więc odcinki pilotowe zostaną nagrane, otrzymają 2000 zł netto.

więcej informacji tutaj

Jeżeli nie wiesz czym jest Storytel, teraz masz szanse go wypróbować w promocji PC Formatu. W numerze 1/2017 (aktualnie w sprzedaży)  znajdziesz kod uprawniający do korzystania z serwisu przez miesiąc za darmo. Wystarczy założyć konto i słuchać i czytać ile tylko zapragniesz.

Szczegóły promocji znajdziesz tutaj.

 

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto