A A A

Zotac - GeForce GTX 780 Ti AMP! Edition

29 listopada 2013, 13:24
Zotac - GeForce GTX 780 Ti AMP! Edition

Zotac International zaprezentował kartę graficzną GeForce GTX 780 TI AMP! Edition. Ten nowy model w rodzinie kart Zotac GTX 780 Ti jest wyposażony w najmocniejszy na świecie procesor graficzny i podkręcone zegary.

GeForce GTX 780 Ti AMP! Edition zapewnia niezrównaną wydajność i możliwości graficzne dzięki zastosowaniu światowej klasy procesora graficznego oraz starannego dostrojenia zegarów przez specjalistów. Technologia NVIDIA GeForce Shadowplay pozwala graczom nagrywać swoje ulubione momenty w grach by dzielić się nimi ze znajomymi i innymi użytkownikami w sieciach społecznych.

Wymagający gracze mogą zainstalować do trzech kart GeForce GTX 780 Ti AMP! Edition dzięki technologii NVIDIA SLI i cieszyć się płynną rozgrywką w rozdzielczości 4k i ultra wysokich ustawieniach. Ponadto karta graficzna Zotac GeForce GTX 780 Ti AMP! Edition może obsłużyć do trzech monitorów w trybie gry dla doskonałego efektu zanurzenia w rozgrywce z technologią NVIDIA Surround


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto