A A A

Zotac wchodzi w nową erę cichych komputerów

17 lipca 2012, 12:24
Zotac wchodzi w nową erę cichych komputerów

Zotac poinformował, że wkracza dziś w erę cichych komputerów z kartami GeForce GT 640 ZONE Edition i GeForce GT 630 ZONE Edition.

Wyposażony w silnik przetwarzania wideo Zotac GeForce GT 640 ZONE Edition przenosi domowe centra rozrywki w erę 4K dzięki swoim zdolnościom z zakresu dekodowania video w tym standardzie. Zapewnia tym samym zadziwiający poziom detali i płynne odtwarzanie plików wideo w rozdzielczości do 4096x2160 pikseli. Nowy algorytm kodowania sygnału video NVEnc zintegrowany z ZOTAC GeForce GT 640 przyśpiesza zadania kodowania umożliwiając szybkie konwersje i transkodowanie przy użyciu kompatybilnego oprogramowania. Technologia NVIDIA CUDA przyśpiesza kompatybilne aplikacje do obróbki video i grafiki umożliwiając Zotac GeForce GT 640 ZONE Edition szybkie i płynne wprowadzanie zmian.

- Nowy Zotac GeForce GT 640 ZONE Edition jest naszą nową mocną kartą graficzną idealną do zestawów kina domowego PC - powiedział Carsten Berger, dyrektor marketingu ZOTAC International.

- Łącząc możliwość dekodowania wideo w standardzie 4K z nowym algorytmem kodowania NVEnc jesteśmy w stanie zaoferować całkowicie bezgłośną kartę graficzną pozwalającą użytkownikom na podłączenie ekranów 4K i perfekcyjne odtwarzanie nagrań 4K w naturalnej rozdzielczości. Dodatkowa moc pozwala przyśpieszyć transkodowanie plików video w celu szybkiego ich umieszczenia w urządzeniach przenośnych – dodaje.

Zotac GeForce GT 630 ZONE Edition jest dostępny dla mniej wymagających użytkowników szukających ciszy, odpowiedniej wydajności i świetnego wyposażenia w przystępnej cenie.

Specyfikacja :


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto