A A A

e-Sportowe myszki BenQ ZOWIE serii S

18 czerwca 2019, 14:30
BenQ wprowadza na polski rynek nową serię myszek e-Sportowych ZOWIE S standard.
e-Sportowe myszki BenQ ZOWIE serii S

Myszki z serii S mają mniejszą długość, co umożliwia użytkownikom na łatwe obejmowanie i trzymanie myszy. Między wnętrzem dłoni a tylną krawędzią myszki jest wystarczająco dużo miejsca, by użytkownicy mogli ruszać myszką swobodnie bez wykonywania ruchów pionowych. Przednie rogi myszki zostały uniesione, aby zapewnić użytkownikom obejmującym mysz dłonią więcej miejsca na umieszczenie czwartego palca. Boki myszy mają kształt zbliżony do myszy obustronnych z serii ZA i FK. Przyciski boczne po prawej stronie zostały usunięte, aby nie przeszkadzać w trzymaniu myszy przez użytkowników praworęcznych. Dodatkowo, podłączenie kabla myszki jest uniesione pod kątem, co obniża ryzyko ciągnięcia kabla po podkładce.

Standardowa wersja myszy z serii S dostępna jest w dwóch wielkościach - S1(większa) i S2 (mniejsza), myszki są pokryte matową, czarną powłoką znaną z innych modeli ZOWIE.

Wszystkie modele ZOWIE łączy się z komputerem przez gniazdo USB 2.0/3.0, nie wymagane są żadne sterowniki - myszki są gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu do komputera

Użytkownik może wybrać czułość myszki 400/800/1600/3200 dpi - wybrana wartość sygnalizowana jest kolorem, umieszczonej od spodu, diody LED. Drugi przycisk umożliwia zmianę Report Rate -125/500/1000 Hz, wybraną wartość sygnalizuje dioda LED.

Myszki mają 24 miesięczną gwarancję realizowaną przez sprzedawcę lub w trybie door-to-door przez producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto